Edulero

Jak to fungujeJak to funguje

Na Eduleru najdete širokou nabídku odborných videokurzů, které si můžete přehrát z pohodlí domova nebo kanceláře. Nemusíte se přizpůsobovat termínům konání, ani nikam cestovat.

Začínáme

 • Co je Edulero a co tady najdu?

  Edulero je vzdělávací portál, na kterém najdete širokou nabídku odborných videokurzů, které si můžete přehrát z pohodlí domova nebo kanceláře. Videokurzy jsou nahrávky školení, seminářů a přednášek, případně záznamy jiných forem výkladu lektora. Nabídku neustále rozšiřujeme, zároveň je ale naším základním a trvalým cílem spolupracovat pouze s lektory, kteří jsou skuteční odborníci ve své oblasti, a kteří umějí své znalosti a zkušenosti předat ostatním.

 • Proč používat Edulero?

  Díky videokurzům na Eduleru máte odborné znalosti na dosah ruky kdykoliv potřebujete. Nemusíte se přizpůsobovat termínům konání a ušetříte čas, který byste jinak strávili cestováním na prezenční školení.

Uživatelský účet

Videokurzy

 • Co je to videokurz a jak vypadá?

  Videokurzy na Eduleru jsou nahrávky školení, seminářů a přednášek, případně záznamy jiných forem výkladu lektora. U každého videokurzu je k dispozici ukázka zdarma, abyste si mohli udělat jasnou představu o tom, jakou formu má Vámi vybraný videokurz. Délka videokurzu se většinou pohybuje kolem dvou hodin, ale některé mohou trvat i podstatně déle.

 • Budou na mém počítači videokurzy fungovat?

  Pokud vám fungují ukázky videokurzů, budou na vašem počítači bezproblémově fungovat i celé videokurzy. Videokurzy si můžete přehrát i na některých mobilních telefonech a tabletech.

 • Kolikrát si mohu videokurz přehrát?

  Každý zakoupený videokurz si můžete přehrát kolikrát potřebujete, a to po dobu 48 hodin od prvního spuštění a na jednom počítači. Po tuto dobu si můžete videokurz libovolně přehrávat, přetáčet zpět k částem, na které se chcete znovu podívat, nebo třeba i sledování úplně přerušit, vypnout počítač a znovu se vrátit k videokurzu druhý den.

 • Můžu lektorovi videokurzu zaslat odborný dotaz?

  Ano, ke každému zakoupenému videokurzu můžete po jeho zakoupení zadat odborný dotaz, který souvisí s probíranou problematikou. Bohužel nemůžeme vždy garantovat, že na dotaz odpoví přímo lektor videokurzu. V takovém případě zajistíme odpověď od jiného odborníka.

 • Dostanu k videokurzu nějaké textové materiály?
 • Je možné obdržet videokurzy na DVD?

Objednávka

 • Jak probíhá objednávka?

  Ihned po odeslání objednávky Vám na email zašleme potvrzení o jejím přijetí a zálohovou fakturu. Do jednoho pracovního dne po přijetí platby obdržíte emailem daňový doklad a odkaz, který Vám umožní spustit na Eduleru zakoupený videokurz. V případě, že máte na Eduleru vytvořen účet, uvidíte všechny objednané a zakoupené videokurzy v sekci Moje videokurzy.

 • Za jak dlouho po objednávce si budu moci videokurz přehrát?

  Přístup k zakoupenému videokurzu získáte do jednoho pracovního dne po přijetí platby. Ve stejném termínu vám zašleme i daňový doklad za provedenou platbu.

 • Jak si přehraju zakoupený videokurz?

  Pokud máte na Eduleru založen účet, dostanete se k zakoupeným videokurzům jednoduše ze sekce Moje videokurzy. Pokud účet založen nemáte, obdržíte emailem odkaz, přes který si videokurz přehrajete. Samotné přehrání videokurzu probíhá stejně jednoduše jako přehrání ukázky. Jedním kliknutím videokurz zapnete, a následně už sledujete výklad.

Máte další dotazy?Máte další dotazy?

Kontaktutje nás na telefonním čísle 541 227 053 nebo nám napište na info@edulero.cz a rádi vám je zodpovíme.